BSH Çerkezköy Ar-Ge | İnovasyon Merkezi ve Fabrikası

bsh_turkiyeDünyanın 3. büyük beyaz eşya üreticisi ve Avrupa’da beyaz eşya pazarı lideri olan BSH Grubu, 13 markası ve 50.000 e yakın çalışanıyla bir dünya devi.

BSH Avrupa, Amerika, Latin Amerika ve Asya’daki 42 fabrikasında inovatif beyaz eşya aletleri üretiyor.

En büyük fabrika Türkiye’de!

Bu 42 fabrikadan en büyüğü ve en önemli Ar-Ge & İnovasyon Merkezi ise Çerkezköy, Tekirdağ’da bulunuyor.

Yaklaşık 550.000 m2 alana kurulu Çerkezköy Üretim, Ar-Ge ve İnovasyon Üssü Türkiye’nin yabancı yatırımlı en büyük beyaz eşya şirketi konumunda.

BSH Türkiye, markaları Bosch, Siemens, Gaggenau,  Profilo, Thermador (yalnızca  Amerika’ için) ile enerji verimliliği ve inovasyonda dünya şampiyonu ürünlerini ülkemizde geliştiriyor, üretiyor ve başta Avrupa ülkeleri olmak üzere tüm dünyaya ihraç ediyor.

BSH, Türkiye’nin ilk Ar-Ge Merkezi sertifikasına sahip!

Her gün 3 patentli buluşa imza atan BSH Ev Aletleri için inovasyon, teknolojiyi yaratma sürecinin vazgeçilmez bir parçası…

Bu doğrultuda 2008 yılındaki yasal düzenleme çerçevesinde Türkiye’nin ilk Ar-Ge Merkezi sertifikasına sahip olan BSH Türkiye, ülkemizde geliştirdiği patentli teknolojilere sahip inovatif ürünleri dünya pazarlarına ihraç ediyor. BSH Ev Aletleri, dünya şampiyonu ürünler yaratacak Ar-Ge ve üretim çalışmaları ile sektörün geleceğini şekillendiriyor…

İlginize Çekebilir

Ulusal Enerji Verimliliği Eylem Planı 2017-2023 resmi gazetede yayınlandı

Ulusal Enerji Verimliliği Eylem Planı 2017-2023 ile İlgili 29/12/2017 Tarihli ve 2017/50 Sayılı Yüksek Planlama …