SOLIDWORKS Electrical Çözümleri

SOLIDWORKS Electrical Çözümleri 1 SOLIDWORKS Electrical çözümleri, Tasarım Mühendislerinin yenilikçiliğin doğasında var olan riskleri azaltmalarına ve fiziksel prototip oluşturma ihtiyacını dolayısıyla da maliyetleri düşürerek ürünlerini pazara daha hızlı sunmalarına yardımcı olan SOLIDWORKS tasarım ve analiz portföyünün ayrılmaz parçalarıdır. Tasarımcılar, SOLIDWORKS çözüm portföyüne tamamen entegre olan istikrarlı, güçlü ve sezgisel elektrik tasarımı özellikleri sayesinde entegre tasarımı tasarım sürecinin ilk aşamalarında oluşturabilir ve maliyeti artıran gereksiz tasarım düzeltmelerinden kaçınabilir.

SOLIDWORKS Electrical Schematic Standard

Ekipman ve diğer ürünler için gömülü elektrik sistemlerinin hızlıca geliştirilmesine yardımcı olan güçlü, sorunsuz, kullanımı kolay, tek kullanıcılı şema tasarım aracıdır. Yerleşik ve web özellikli sembol kütüphaneleri ve üreticinin parça bilgileri, ve tasarımın yeniden kullanılmasını optimize eden yaygın ve tekrar kullanılabilir malzemeler sunar. Otomatik tasarım ve yönetim araçlarımızla terminal bloğu, kontaklar arası referans atamaları gibi tekdüze tasarım görevlerini kolaylaştırabilir ve hızlandırabilirsiniz.

SOLIDWORKS Electrical Schematic Professional

Ekipman ve diğer ürünler için gömülü elektrik sistemlerinin hızlıca geliştirilmesine yardımcı olan güçlü, sorunsuz, kullanımı kolay, işbirliğine dayanan şema tasarım araçları. Yerleşik ve web özellikli sembol kütüphaneleri, üreticinin parça bilgileri ve 3B bileşen modelleri tasarımın yeniden kullanılmasını optimize etmeye yardım eden yaygın ve tekrar kullanılabilir malzemeler sunar. Otomatik tasarım ve yönetim araçlarımızla PLC, terminal bloğu, kontaklar arası referans atamaları gibi tekdüze tasarım görevlerini kolaylaştırabilir ve hızlandırabilirsiniz.

SOLIDWORKS Electrical 3D

Elektrik şeması tasarım verilerini çift yönlü ve gerçek zamanlı olarak bir makine veya başka bir ürünün SOLIDWORKS 3B modeliyle entegre edin. SOLIDWORKS Electrical 3D, elektrik tasarım öğelerini 3B modeli içinde otomatik olarak bağlamak için elektrik bileşenlerini yerleştirmenizi ve gelişmiş SOLIDWORKS kablolama teknolojisini kullanmanızı sağlar. Bir yandan elektrik ve mekanik tasarımları arasında tasarım ve malzeme listesi (BOM) senkronizasyonu sağlarken bir yandan da tellerin, kabloların ve kablo demetlerinin optimum uzunluklarını belirleyin.

SOLIDWORKS Electrical Professional

SOLIDWORKS Electrical Schematic’in elektrik şeması işlevlerini, SOLIDWORKS Electrical 3D’nin 3B modelleme özellikleriyle güçlü ve kullanımı kolay bir pakette birleştirin. SOLIDWORKS Electrical Professional, elektrik ve mekanik tasarım entegrasyonuyla çalışan kullanıcılar için idealdir.

SOLIDWORKS Electrical Çözümleri 2CircuitWorks™

SOLIDWORKS 3D CAD yazılımındaki CircuitWorks™ aracını kullanarak elektrik CAD (ECAD) ve mekanik CAD (MCAD) tasarımcıları arasında veri paylaşın. CircuitWorks™, kullanıcıların elektrik tasarım verilerini paylaşmalarına, karşılaştırmalarına, güncellemelerine ve izlemelerine olanak sağlayarak elektrik-mekanik entegrasyon problemlerini daha hızlı çözmelerine yardımcı olur.

İlginize Çekebilir

Ulusal Enerji Verimliliği Eylem Planı 2017-2023 resmi gazetede yayınlandı

Ulusal Enerji Verimliliği Eylem Planı 2017-2023 ile İlgili 29/12/2017 Tarihli ve 2017/50 Sayılı Yüksek Planlama …