1. Hava İkmal Bakım Merkezi Kom. Uçak Bakım Teknisyeni İşçi Alım İlanı

1’İNCİ HAVA İKMAL BAKIM MERKEZİ KOMUTANLIĞI (ESKİŞEHİR) İŞÇİ ALIM İLANI

1. 1’inci Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığına (ESKİŞEHİR) aşağıda belirtilen meslekte hizasında belirtilen miktar kadar daimi işçi alımı yapılacaktır.

2. 2016 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçları geçerli olacaktır.

3. İlan ulusal düzeyde verilmiştir.

4. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde Türkiye İş Kurumu İl Şube Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabileceklerdir.

5. Başvuru yapıp nihai listede yer alan adaylar, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik gereğince sınava tabii tutulacaktır.

İlanen duyurulur.

1’İNCİ HAVA İKMAL BAKIM MERKEZİ KOMUTANLIĞINA (ESKİŞEHİR) ALINACAK DAİMİ İŞÇİ TEMİN ÇİZELGESİ

S.No. Meslek Temin

Miktarı

Eğitim Kaynağı Özel Şartlar
Eğitim Seviyesi Bölüm / Dalı
1 Uçak Bakım Teknisyeni (Gövde Motor) 26 Endüstri Meslek Lisesi, Anadolu Meslek Lisesi, Çok Programlı Meslek Lisesi, Teknik ve Anadolu Liseler ile Muadili Liselerin, Uçak Bakım Teknisyenliği (Gövde-Motor Bölümü), Uçak Bakım Alanının Uçak Gövde- Motor Dalı Bölümü Mezunu Olmak Başvuru tarihi itibariyle geçmişe yönelik 5 yıl içinde, YDS, KPDS, ÜDS ingilizce yabancı dil sınavlarından birine katılarak en az 40 puan almak. ÖSYM tarafından onaylanmış yabancı dil sınavları ve puanları ile eşdeğerlilikleri olan (ÖSYM tarafından 2016 yılında eşdeğerliliği kabul edilerek yayınlanan) CPE, CAE, TOEFL IBT, PTE Akademik sınavlarına katılıp, 40 puana eşit sayılan notu alanların da sınav başvuruları kabul edilecektir.

HİZMETE ÖZEL

İlginize Çekebilir

Millî Savunma Bakanlığı, Genelkurmay Başkanlığı ve Kuvvet Komutanlıkları Memur Alımı

1.    Millî Savunma Bakanlığı, Genelkurmay Başkanlığı ve Kuvvet Komutanlıklarında memur olarak istihdam edilmek üzere; “657 sayılı …