bilgilendirme

Sitemizde yer alan üyelerimiz tarafından yüklenmiş bazı dökümanların, döküman sahiplerinin şikayeti üzerine izinsiz olarak paylaşıldığı tespit edilmiştir. Döküman sahiplerine buradan özürlerimizi iletiriz.

Sitemizde yer alan dökümanlar için inceleme başlatılmıştır. Bu süreçte sitemizde

– arama motorlarını kullarak bulduğunuz ve ulaşmak istediğiniz içerik sitemizden kaldırılmış ve/veya inceleniyor olabilir.

– üye paylaşımlarını daha denetimli hale getirmek için üyelik zorunlu hale getirilmiştir. kullanıcılarımızdan bazı üyelik problemleri yaşandığı iletilmişmiştir,  çalışmalar kaynaklıdır.

– site yönetimini boş zamanlarımızda Türkçe Elektrik / Elektronik konusunda kaliteli içeriği bir araya toplamak ve erişimini hızlandırmak amacı ile yaptığımız için çalışmanın bitiş tarihi net değildir.

Bu süreçte bizelere destek olmak isterseniz sahip olduğunuz dökümanlara ait güncel yayınlama izin bilgilerini bizlerle paylaşabilirsiniz. Var olan bir çok kayıdımız malasef sunucu değişimleri sırasında silinmiştir.

her türlü iletişim için iletisim@elektrik.gen.tr

İlginize Çekebilir

bilgilendirme

Sitemizde yer alan üyelerimiz tarafından yüklenmiş bazı dökümanların, döküman sahiplerinin şikayeti üzerine izinsiz olarak paylaşıldığı …