Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

1. Ulusal Elektrik Enerjisi Dönüşümü Kongresi

21/09/2017 @ 08:00 - 22/09/2017 @ 17:00

1. Ulusal Elektrik Enerjisi Dönüşümü Kongresi, Fırat Üniversitesi’nin ev sahipliği ve Elektrik Mühendisleri Odası’nın (EMO) organizasyonu ve desteği ile 21-22 Eylül 2017 tarihlerinde Elazığ’da gerçekleştirilecektir. Kongre, Elektrik Makinaları, Güç Elektroniği, Güç Sistemleri ve Akıllı Şebekeler konularında çalışan akademisyenler ile sektör firmalarında çalışan uzman ve araştırmacıları bir araya getirmeyi amaçlamaktadır.

Kongre boyunca konuyla ilgili üniversite, kamu ve özel kuruluşlardan katılımcılar; çalışmalarını paylaşmanın, mesleki bilgi alış verişinde bulunup problemleri tartışmanın yanı sıra Elazığ, Harput, Keban, Sivrice Hazar Gölü ve Kemaliye’ye düzenlenecek sosyal etkinlik ve gezilerle, bölgenin tarih ve kültürü hakkında bilgi edinme ve meslektaşlar arasındaki sosyal dayanışmayı artırma fırsatını yakalayabileceklerdir. Toplantı sırasında ayrıca enerjiye ilişkin güncel konuların ele alınacağı ve kamu, akademi ve özel kuruluşların katılacağı bir panel de düzenlenecektir.

Kongreye belirlenmiş konu başlıklarında bildiri gönderebilir ya da izleyici olarak katılabilirsiniz.

Bildirileri tam metinlerinin 13 Mayıs 2017 tarihine kadar Kongre internet sayfası: http://www.enerjidonusumu.org/ üzerinden gönderilmesi gerekmektedir. Bildiri alt başlıkları, katılım koşulları, yazım kuralları gibi bilgilere yine internet sayfasından erişilebilir.

Detaylar

Başlangıç:
21/09/2017 @ 08:00
Bitiş:
22/09/2017 @ 17:00
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
, ,
Website:
http://www.enerjidonusumu.org

Mekan

Fırat Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi
Üniversite Mahallesi
Elazığ, 23200 Türkiye
+ Google Haritalar