Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

XX. Biyomedikal Mühendisliği Ulusal Toplantısı

03/11/2016 - 04/11/2016

biyomit2016Biyomedikal Mühendisliği çatısı altında yürütülen bilimsel çalışmaların paylaşıldığı, gelenekselleşen Biyomedikal Mühendisliği Ulusal Toplantısı’nın 20.si, bu yıl Türkiye’nin ilk Cittaslow’u (yavaş şehir) olan Seferihisar’a bağlı Euphoria Aegean Resort & Spa’da, İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşecektir.

Birbirinden farklı alanlardaki paydaşlarımızın bilgi alışverişinde bulunabileceği, mesleğin tanınırlığının artırılmasına katkı sağlayabilecek, sektörün sorunlarına çözüm ortağı olabilecek, klinik mühendisliğin temellerinin atılabileceği toplantımız güncel tıp teknolojilerini yakından takip etme olanağı sağlayacaktır. Bilim şenliği havasında geçecek bu kongremizde, ayrıca genç araştırmacılarımız da alanlarında öncü bilim insanları ve sektörün lider firmaları ile bir arada olarak kariyer imkânları yakalama fırsatı bulabileceklerdir.

Biyomedikal Mühendisliği; mühendislik, tıp bilimleri ile temel bilimleri bir araya getirerek insan sağlığını destekleyecek çeşitli yaklaşımlar üreten, çok disiplinli bir araştırma alanıdır. Bu alanın genişliği biyomedikal ailesinin büyüklüğünü vurgulamaktadır. Bilimsel faaliyetleri Ege’nin incisi İzmir’imizin güzellikleriyle harmanlayabileceğiniz sosyal geziler ile tamamlayabileceğiniz Uluslararası Katılımlı BİYOMUT 2016 Toplantısı’nda bu geniş ve güçlü ailenin birer ferdi olarak sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Detaylar

Başlangıç:
03/11/2016
Bitiş:
04/11/2016
Etkinlik Kategori:
,
Etkinlik etiketleri:
, , , ,
Website:
http://www.biyomut2016.org/

Organizatör

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi
Website:
www.ikc.edu.tr

Mekan

Euphoria Aegean Resort & Spa
Seferihisar
İzmir, Türkiye
+ Google Haritalar