EZ-MILL Pro

Etiket: ,

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #1183
  Yönetici
  Anahtar yönetici

  ez-mill-pro-partEZ-MILL Pro normalde daha pahalı sistemlerle birlikte sunulan birçok özelliği içinde barındıran buna karşın KALIP SİHİRBAZI ile tüm işlemlerin tek bir ayar penceresinden yapılabileceği kadar kolay ve güçlü bir kalıp CAD-CAM paketidir. 3-eksen işleme yeteneğinin yanısıra 4-eksende (divizör desteği) indeksleme ve simültane işleme, ayrıca 5-eksen indeksleme ile işleme özelliklerine sahiptir.

  Genel Özellikler :

  Paketle birlikte parametrik katı modelleme ve yüzey/katı dönüşümü sağlayan araçları barındıran esnek ve güçlü özelliklere sahip bir CAD modülü verilmektedir. Kolay kullanılan ve öğrenilen gelişmiş katı/yüzey komutlarıyla birlikte kayıpsız data transferi ve kalıp oluşturmak için gerekli araçlar profesyonel bir tasarım/modelleme ortamı sağlar.

  EZ-MILL Pro’nun zengin kaba-finiş işleme metodları, kalan talaş bulma özelliği ve gelişmiş kesme simülasyonunu kullanarak tasarımlarınızı hatasız, güvenli ve en verimli şekilde tezgahınızda işleyebilirsiniz. Helisel, rampa, zig-zag şeklinde verilebilen paso-girişleri takımı koruyarak ömrünü uzatır. Ayrıca boşta yapılan hareketler minimumda tutularak işleme zamanı kısaltılır.

  Otomatik Kalan Talaş Bulma
  Kaba işlemede takımın giremediği bölgeler tespit edilerek ayrı bir operasyonla sadece talaş kalan bölgeler temizlenir.

  “3B Eş Paso” Finiş Stratejisi
  Karmaşık 3 boyutlu modellerdeki yayvan ve dik yüzeylerin her bölgesinin eşit aralıklı pasolarla işlenmesini sağlayan çok etkili bir finiş metodudur.

  Kolay ve Hızlı Veri Kontrolü
  “İşlem Tablosu” ile tüm operasyonların temel parametre listesine (takım no, çapı, devir, işleme süresi vs.) kolay ve hızlıca erişir, listeyi kontrol edebilir, çıktısını alabilir, gerekirse üzerinde değişiklik ve düzeltme yapabilirsiniz. Tablodan işlemlerin sırasını değiştirebilir, dilediğiniz adımı pasif veya aktif duruma getirebilirsiniz.

  Takım ve Malzeme Kütüphaneleri
  Programla birlikte sunulan takım ve malzeme kütüphaneleri kullanıcının isteğine göre genişletilip değiştirilebilir; kolaylıkla kendi takım kütüphanenizi de oluşturabilirsiniz.

  Post Prosesör
  Geniş post prosesör kütüphanesi sayesinde piyasada bulunan tüm CNC tezgahlara kusursuz şekilde NC kod desteği sağlanmaktadır. Talebiniz üzerine kendi programcılarımız tarafından post prosesörlerde tezgahınız için gerekli ince ayarlar yapılabilmektedir. Böylece üzerinde hiçbir değişiklik yapmanıza gerek olmayacak güvenilir NC kodlarına erişebilirsiniz.

  Geniş CAD Dosya formatı okuma desteği: DWG/DXF, IGES, STEP, ACIS/SAT, STL, SolidWorks, VDAFS, Rhinoceros, ParasolidSolidWorks’ten “Tek Tıklama” ile Model Aktarımı

  Dişli profili ve Kam çizim sihirbazı

  3B işleme Sihirbazı

  Geniş 2,5-Eksen işleme ve delik delme teknikleri

  Otomatik Delik Algılama sistemi

  Özel takım ve tutucu tasarımı yapabilme4-Eksen (Divizör) Desteği

  Kıyaslamalı 3D Simülasyon ve Çarpma Kontrolü

  İndeksleme ile 5-Eksen (3+2) frezeleme

  32-64 bit Windows 7 desteği

  Türkçe dil desteği

  KAYNAK : http://ezcam.com.tr/wp/urun-detay//

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.