Fiber Dönüştürücü Özellikleri ( örnek şartname )

  • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 10 ay 1 hafta önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Yazar
    Yazılar
  • #2778
    Yönetici
    Anahtar yönetici

    Fiber Dönüştürücü aşağıdaki özellikleri sağlamalıdır

    1. 10/100/1000Mbitps UTP RJ45 etherneti, 1Gbit/sn optik işarete dönüştürmelidir.
    2. IEEE802.3z/AB 1000Base-T, 1000Base-SX/LX standartlarını desteklemelidir.
    3. Singlemode olmalı ve 1310nm’de çalışmalıdır.
    4. Fiber optik port çıkış gücü 0 ila -4db arasında olmalı ve alış hassasiyeti -24db olmalıdır.
    5. 30 km mesafeyi desteklemelidir.
    6. UTP portu CAT5E ve CAT6 kabloda 100 metreyi desteklemelidir.
    7. Konnektörleri UTP: RJ-45, 10/100/1000Mbps, Fiber: SC, 1000Mbps olmalıdır
    8. UTP port , MDI / MDI-X auto crossover desteklemelidir.
    9. MAC address table 4K olmalıdır
    10.Data Buffer 256K olmalıdır.
    11.Flow kontrolü desteklemelidir. Full Duplex: IEEE802.3x flow control
    12.Fiber (singlemode): 8.3/125, 8.7/125, 9/125μm ile çalışmalıdır
    13.Power: A.C. 220V (170-250V), 50Hz; D.C. 5V, 1A olmalıdır.
    14.Boyutları 40 (yükseklik) x 110 (genişlik) x 140 (uzunluk) mm

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.