Hakkımızda

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #944
  Yönetici
  Anahtar yönetici

  Biz Kimiz?

  Bizler Elektrik/Elektroniğe gönül vermiş kişileriz. Bazılarımız bunu profesyonel olarak sürdürmekte geçimini bu yolla sağlamaktadır. Bazımız ise hobi olarak uğraşıp stres atmakta boş vaktini değerlendirmektedir. Ortak noktamız ise elektrik/elektronik sevgisidir.

  Elektrik.gen.TR Nedir?

  Elektrik.gen.TR elektrik/elektronik’ e gönül vermiş bir kaç kişinin Türkçe içerikli elektrik/elektronik sitesinin çok fazla olmayışından yola çıkarak bir araya gelip bizimde tuzumuz olsun diye kurmuş olduğu bir sitedir.

  Ne olacak peki burada?

  Elektrik.gen.TR de elimizdeki teknik yazı, makale, döküman, katalog ve elektrik/elektronikle ilgili aklınıza ne geliyorsa yer vermeye çalışacağız.

  Buradaki yazı/makale v.b. nin Lisans durumu nedir?

  Elektrik.gen.TR olarak lisans konularına elimizden geldigi ölçüde dikkat etmeye çalışıyoruz. Elimizdeki belgelerin yazarını biliyor ve iletişim bilgilerine sahipsek bu kişilerden izin alarak yayınlamaya özen gösteriyoruz. Belge sahibine ulaşmadığımız ve belge sahibini bilmediğimiz durumlarda ise bu kişilerin yaptığımız işi saygıyla karşılayacagını düşünerek sitemizde yayınlıyoruz. Aksi bir durumda belge sahibi sitemizde belgenin kendisi tarafından hazırlandığını ve yayınlanmasını istemediğini bildirdiginde en kısa sürede belge yayından kaldırılacaktır. (içerik yedeklemesi yapan siteler için ise herhangibi bir işlem yapamaktayız)

  Bende kendimce bir kaç döküman hazırladım, yayınlanmasını istiyorum peki nasıl?

  Eğer sizde herhangi bir nedenle Türkçe içerikli elektrik/elektronik konusunda bir belge hazırlamış ve bunun sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçerseniz memnuniyetle bu belgeleri sitemizde yayınlarız. Bu konuda sizlerin destekleriniz beklediğimizi belirtmek isteriz. İletişim için : iletisim __ at __ elektrik.gen.tr e-posta adresnini kullanabilir ve msn listenizede ekleyebilirsiniz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.